ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

przedszkole ogólnodostępne baner

15 czerwiec 2018 roku to bardzo ważna data dla dziesięcioro naszych Starszaków. Tego dnia bowiem ukończyli oni etap przedszkolny i po wakacjach pójdą do szkół podstawowych, rozpoczynając tym samym nowy etap edukacyjny. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszym przedszkolu rozpoczęła się Mszą Świętą, podczas której dzieci kończące przedszkole otrzymały poświęcone łańcuszki wraz z medalikami. Po Mszy Świętej rodzice oraz wszystkie dzieci z grupy Tygryski udali się do sali sportowej i tam rozpoczęła się druga część uroczystości. Dzieci przedstawiły wiersze, przepięknie zaśpiewały a także zatańczyły taniec do muzyki z filmu pt. „Niekończąca się opowieść”. Było wiele radości, łez szczęścia i trochę smutku, że dzieci tak szybko rosną i zostawiają nasze przedszkole. Wierzymy, że będą mieć wspaniałe wspomnienia i będą nas często odwiedzać.

przedszkole ogólnodostępne baner1