WIZYTA DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W GRODZISKU WLKP.

przedszkole ogólnodostępne baner

W środę do naszego przedszkola przyjechali nasi przyjaciele z Grodziska Wlkp., czyli dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką Pani Anny Matuszewskiej i Pani Agnieszki Borowiak. Młodzież zwiedzała nasz budynek dowiedziała się o różnych terapiach jakie prowadzone są w naszej placówce dla dzieci i osób starszych. Następnie zostali zaproszenia do naszych dzieci, gdzie mogły wspólnie się pobawić. W Starszakach nasi goście wraz z dziećmi malowali na folii prezentując wspólne wakacyjne krajobrazy. Kolejnym punktem była zabawa masą nienewtonowską, to dopiero była fantastyczna zabawa od której nie mogły oderwać się dzieci małe jak i te duże – farbowanie masy dodatkowo wzmocniło stymulację wzrokową. Młodzież brała także wspólnie udział w zajęciach rytmicznych, były śpiewy, wspólne tańce, granie na papierowych miotełkach. Nasi goście byli zachwyceni wizytą w naszym przedszkolu i już pytali o możliwość kolejnej wizyty, a my bardzo chętnie spotkamy się z nimi w przyszłym roku szkolnym.

przedszkole ogólnodostępne baner1