PRZEDSTAWIENIE RODZICÓW DLA DZIECI „POWITANIE JESIENI”

przedszkole ogólnodostępne baner

Grupa Tygryski otrzymała zaproszenie  od zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 34 na spektakl teatralny „Powitanie jesieni”. Teatrzyk przygotowali rodzice dzieci z przedszkola nr 34. Nasze przedszkolaki siedziały w pierwszym rzędzie i mogła dokładnie obejrzeć jak to było z tą nasza Panią Jesienią – co nam przyniosła w darze, jak zwierzęta przygotowały się na jej powitanie.  Nasze Tygryski były bardzo zachwycone grą teatralną rodziców, przepiękną dekoracją i strojami aktorów. Po spektaklu nasze dzieci zostały zaproszone do grupy dzieci młodszych „Pszczółki”. Był tam przygotowany poczęstunek , po którym nasze dzieci mogły poznać się z nowymi kolegami i koleżankami podczas wspólnych zabaw w kącikach zainteresowań. Na koniec Panie z Przedszkola nr 34 przygotowały dla naszych dzieci prezenty – wiatraczki. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom i dzieciom za serdecznie przyjęcie nas w swoim Przedszkolu. serdecznie zapraszamy także do naszego przedszkola.

facebook_przycisk

przedszkole ogólnodostępne baner1