AKCJA „PSU NA BUDĘ”

przedszkole specjalne baner1

Nasze Przedszkole włączyło się do akcji pt. „ PSU NA BUDĘ”. Akcję nadzoruje pani Wioletta Zalewska, Agata Kula oraz s. Gracjana. Przedszkolaki wraz z rodzicami przynoszą do do punktu zbiórki w przedszkolu karmę dla psów i kotów, smyczki, miśki, zabawki dla zwierząt, koce. Wszystko to co pomoże przetrwać zimę naszym czworonożnym przyjaciołom. Nasze Przedszkole włączyło się do akcji pt. „ PSU NA BUDĘ”. Akcję nadzoruje pani Wioletta Zalewska, Agata Kula oraz s. Gracjana. Przedszkolaki wraz z rodzicami przynoszą do do punktu zbiórki w przedszkolu karmę dla psów i kotów, smyczki, miśki, zabawki dla zwierząt, koce. Wszystko to co pomoże przetrwać zimę naszym czworonożnym przyjaciołom.Akcja w naszym przedszkolu potrwa do 31 października 2017 r.

facebook_przycisk

przedszkole ogólnodostępne baner1