UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ ELŻBIETY

przedszkole ogólnodostępne baner

W naszym przedszkolu jak co roku obchodziliśmy uroczystość Świętej Elżbiety. Dzieci przygotowały dla naszych Sióstr przedstawienia oraz drobne prezenty. W zamian za piękne przygotowanie dzieci dostały od Sióstr słodkie lizaki. Tradycyjnie także jak co roku dzieci z naszego przedszkola oraz personel uczestniczył w uroczystej Eucharystii, którą celebrował zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem ks. Paweł. Wspólnie modliliśmy się za wszystkie siostry Elżbietanki, Siostrę Dyrektor, Siostry pracujące w naszym przedszkolu, ale tez nie zapomnieliśmy w modlitwie o starszych siostrach mieszkających za ścianami naszego przedszkola. Swojej modlitwie też polecaliśmy Siostry Elżbietanki mieszkające i pracujące w Polsce jak i za granicą oraz te które przebywają na misjach. Wszystkim Naszym Siostrom życzymy wszystkiego najlepszego.

facebook_przycisk

przedszkole ogólnodostępne baner1