ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PANA KLEKSA

przedszkole ogólnodostępne baner

Ponownie gościliśmy w zaprzyjaźnionej Bibliotece Pana Kleksa. Panie witają nas zawsze bardzo serdecznie, zapraszając na wspólne zajęcia. Tym razem tematem naszego spotkania były koty. Pani Bibliotekarka opowiedziała nam niesamowitą historię pięciu kotów znalezionych w kartonie. Następnie nasze przedszkolaki miały bardzo odpowiedzialne zadanie – narysować koty z przytoczonej wcześniej historii. Efektem pracy naszych dzieci były przepiękne portrety kotów. Podczas wizyty w bibliotece nie mogło nas ominąć wypożyczanie książek. Starszaki oddały książki, które przeczytaliśmy podczas naszych przedszkolnych spotkań i wypożyczyły kolejne pozycje książkowe. Najchętniej nasze Tygryski lubią książki o zwierzętach. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za wspaniałe spotkanie i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej wizyty.

facebook_przycisk

przedszkole ogólnodostępne baner1