ZAJĘCIA DODATKOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU

przedszkole ogólnodostępne baner

W naszym przedszkolu mamy wiele dodatkowych zajęć, które rozwijają dzieci w różnych sferach.

Rytmika – są to zajęcia prowadzone w formie zabaw i mają za zadanie rozwijanie zdolności muzycznych dzieci. W tych zajęciach wykorzystujemy taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Rytmika odbywa się raz w tygodniu w środę.

Tańce – nasze dzieci są także doskonałymi tancerzami. Raz w tygodniu w piątek odbywają się tańce. Nauka tańca dzieci w wieku przedszkolnym ma za zadanie zapoznanie dzieci z muzyką oraz ruchem. Dzieci uczą się prostych ruchów tanecznych do danej muzyki. W zajęciach tych występują, także zabawy taneczne,  które dzieci uwielbiają.

Język angielski – nasze przedszkolaki uczą się, także języka angielskiego. Dzieci poznają na tych zajęciach kolory, zawody, ubrania, podstawowe zwroty i wiele wiele innych, a to wszystko oczywiście w języku angielskim. Zajęcia te odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek.

facebook_przycisk

przedszkole ogólnodostępne baner1