WIELKA PARADA PRZEDSZKOLAKÓW

przedszkole ogólnodostępne baner

W środę, 3 czerwca, dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w corocznej Wielkiej Paradzie Przedszkolaka. Miejscem zbiórki dla wszystkich zielonogórskich przedszkoli był teren przy Szkole Muzycznej. Punktualnie o godzinie 11.00 ruszyła Parada Przedszkolaków. Było bardzo kolorowo i …..głośno. Dzieci w przebraniach, z balonami przeszły długimi kolumnami od Szkoły Muzycznej do ratusza. Nasze dzieci dumnie reprezentowały Przedszkole Sióstr Elżbietanek niosąc baner z logo naszego przedszkola, co zauważyła nawet sama Pani Prezydent Zielonej Góry, Wioleta Haręźlak, która przywitała nas, i inne przedszkola ze sceny  pod ratuszem. Było dużo muzyki, tańców oraz słodyczy. Był to dla nas bardzo radosny dzień tym bardziej, że pogoda nam dopisała.

facebook_przyciskprzedszkole ogólnodostępne baner1