BAL KARNAWAŁOWY

przedszkole ogólnodostępne baner

5 lutego do naszego przedszkola przyszło wiele wspaniałych postaci. Przybyły do nas wróżki, księżniczki, biedronka, syrenka, Czerwony Kapturek, Zorro, króliczek, konik oraz wiele wiele innych. Tego dnia w naszym przedszkolu odbył się bowiem bal karnawałowy. Dzieci w przepięknych przebraniach tańczyły i bawiły się w specjalnie udekorowanym na tę okazję korytarzu. W balu uczestniczyła także nasza Pani instruktor tańca. Dzięki temu mogliśmy zatańczyć poznane już układy taneczne, jak również poznać nowe kroki. Dzieci mogły zregenerować swoje siły i nabrać więcej energii do zabawy podczas słodkiego poczęstunku. Bal wszystkim bardzo się podobał. Bez wątpienia był to bardzo wyjątkowy i wesoły dzień w naszym przedszkolu.

facebook_przyciskprzedszkole ogólnodostępne baner1