JASEŁKA

przedszkole ogólnodostępne baner

W tym roku nasze przedszkole było organizatorem Pierwszego Przeglądu Teatrzyków Jasełkowych „Bóg się rodzi”, który odbył się w dniach 28-29 stycznia w Sali Dębowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida. Patronat honorowy nad przeglądem objęła Przełożona Prowincji Poznańskiej Sióstr św. Elżbiety siostra Kamila Paszkowiak.

Nasza inicjatywa spotkała się z dużym odzewem i zainteresowaniem. Do przeglądu zgłosiło się 16 przedszkoli, zarówno publicznych jak i niepublicznych.

Przegląd został oficjalnie rozpoczęty od powitania wszystkich uczestników oraz przemówienia Siostry Dyrektor Irminy. Jako pierwsze na scenie wystąpiły przedszkolaki z naszego przedszkola. Tygryski i Maleństwa pod opieką swoich pań wychowawczyń przygotowały piękne przedstawienie Jasełkowe, dla którego oprawę muzyczną przygotowała nasza Pani rytmiczka – Lidia Kataryńczuk – Mania. Nasze przedszkolaki, mimo że trochę stremowane, były bardzo dzielne. Za swój występ otrzymały gromkie brawa i upominek od Anioła. Bardzo dziękujemy rodzicom za współpracę w przygotowaniu strojów dla naszych aktorów 🙂

Pierwszy Przegląd Teatrzyków Jasełkowych bardzo się udał. Z pewnością za rok zorganizujemy kolejny 🙂

facebook_przyciskprzedszkole ogólnodostępne baner1